Jak na to

Jak se hlásit na semináře?

Náš web by měl sloužit k pohodlnému přihlašování na semináře. K přihlášení není nutné se zaregistrovat, ale lze registraci na našem webu doporučit.

Co mi přinese registrace na vašem webu?

Pokud se zaregistrujete, tak obratem na uvedený e-mail obdržíte přihlašovací údaje a heslo. Díky nim budete mít detailní přehled o již dříve provedených přihláškách. V tomto případě bude pro vás aktuální záložka "moje kurzy", na kterou se dostanete právě přes registraci. Na druhé straně zdůrazňujeme, že registrace není nutná a přihlásit na seminář je možné i bez registrace.

Ráda se přihlašuji telefonicky... je to možné?

Ano samozřejmě. Volejte některé z našich čísel 727855400 nebo 722546496 a vše potřebné domluvíme po telefonu. Je také možné poslat přihlášku mailem - a to na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Chtěla bych si osnovu semináře vytisknout? Je to možné?

Na to jsme mysleli. V každém detailu semináře se v pravém horním rohu objeví ikonka tiskárny. Kliknutím na tiskárnu lze obsah semináře včetně všech důležitých informací vytisknout.

Přihlásila jsem se na seminář? Dostanu potvrzení přihlášky?

Na přihlášky vám zašleme potvrzení. A to mailem na vámi uvedený mail zadávaný do přihlášky. Maily netvoří systém automaticky, nýbrž je zasíláme sami. Z toho důvodu prosím nečekejte odpověď v řádu sekund, ale vyčkejte. Potvrzení Vám musí přijít do 24 hodin od zaslání přihlášky. Pokud jej neobdržíte, tak nás prosím kontaktujte na tel. 727855400 nebo 722546496, případně mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kdo je pořadatelem semináře? 

V detailu (anotaci) každého semináře naleznete ve spodní části minitabulku s fakturační adresou a kontakty na organizátora vybraného semináře. V praxi může jít o tři subjekty - NOVATIS s.r.o., SALVEA a SVAZ ÚČETNÍCH HRADEC KRÁLOVÉ

Kdy seminář začíná a v kolik hodin končí?

Tuto informaci naleznete vždy v detailu semináře