Tisk

VIDEOSEMINÁŘ s PhDr. Kučerovou na téma Mzdová účtárna v době koronaviru

Datum zahájení:
29. duben 2020
Datum ukončení:
17. září 2020
Kód:
69023
Cena:
900.00 CZK (včetně DPH)

Popis

VIDEOSEMINÁŘ s PhDr. Kučerovou na téma Mzdová účtárna v době koronaviru. Natočeno 27.4.2020.

Anotace videosemináře:

Dopady pandemických opatření do oblasti zaměstnávání – překážky v práci na straně zaměstnance a zaměstnavatele, výkon práce v době částečné nezaměstnanosti, čerpání řádné dovolené, dohody konané mimo pracovní poměr, dočasné přidělení zaměstnance, program pro částečnou kompenzaci státu zaměstnavatelům Antivirus.   

 

Aktuální změny v exekučních a insolvenčních srážkách ze mzdy – součinnostní dotazy exekutorům (stanovisko ministerstva spravedlnosti), změny v nezabavitelných částkách od 1. dubna 2020, aktuální výklady     k přeplatku z ročního zúčtování daňových záloh a daňového bonusu, změny v exekucích a insolvencích v souvislosti s mimořádnými opatřeními (tzv. lex covid justice).

 

Přednáší: PhDr. Dagmar Kučerová

Doba trvání videosemináře:1h 31 min.

Možnost objednat: kdykoli

Podmínky objednání:V případě zájmu o tento seminář vyplňte prosím obvyklý přihlašovací formulář na těchto webových stránkách. V tomto případě je jedinou akceptovatelnou platební podmínkou – bezhotovostní převod.

Technické požadavky na shlédnutí videa u objednatele:Nahrávka je rozdělena do čtyř souborů formátu MP4. Ke stažení a shlédnutí videa postačí počítač připojený k internetu a nejlépe Win 7, 8 či 10. Video lze shlédnout opakovaně. Kromě čtyř souborů MP4 obdrží objednatel ještě podkladové materiály v pdf, které Ing. Kučerová připravila jako oporu pro svůj výklad a mnohokrát se na ně odkazuje.

Autorská práva a práva k distribuci:Videonahrávka je společným autorským dílem NOVATIS s.r.o., a PhDr. Kučerové. Pouze NOVATIS s.r.o. ji může dále distribuovat a šířit. Jakékoli další šíření videonahrávky ze strany objednatelů či dalších osob je v rozporu s autorskými a distribučními právy a jejich dodržování bude vymáháno v souladu s právními předpisy ČR.

 

Kontaktní údaje na organizátora videosemináře:

NOVATIS s.r.o., Masarykovo náměstí 1484, 530 02 Pardubice

IČ: 27509974             DIČ: CZ27509974

Mail: seminare.ekonomika@seznam.cz     

Telefon: +420722546496, +420727855400

Bankovní spojení: 181925693/0600 MONETA MONEY Bank a.s

 


Zarezervovat kurz: VIDEOSEMINÁŘ s PhDr. Kučerovou na téma Mzdová účtárna v době koronaviru

Zde se můžete přihlásit na seminář. Můžete se buď nejprve registrovat (DOPORUČUJEME) anebo se registrovat nemusíte a můžete rovnou přistoupit k vyplnění přihlašovacího formuláře. Záleží na Vás.

Cena za jednotku

Informace o účastníkovi

Fakturační adresa

Potvrzuji svůj souhlas se všeobecnými podmínkami. *

* Vyžadováno

Přiřazené tagy