Tisk

KURZ: Účetní a daňové aktuality 2020

Datum zahájení:
1. září 2020, 09:00
Datum ukončení:
8. září 2020, 18:00
Kód:

Popis

Termín: 1. – 8. září 2020

Místo konání: Hotel Sentido Djerba Beach ****+, Djerba
Přednášející: Ing. Dana Vankeová – certifikovaná účetní, zkušená lektorka účetní a daňové problematiky
Program kurzu:
Program kurzu bude obsahovat informace o nejdůležitějších změnách, které rok 2020 přinese do účetnictví, daní, obchodního práva a dalších souvisejících oblastí. Kurz je určen všem, kdo chtějí mít jistotu, že jim neuniknou důležité informace, bez nichž nelze kvalitně zastávat funkce účetních, auditorů, daňových poradců a dalších ekonomických pracovníků.
Podrobný program kurzu bude doplněn později ve vztahu k vývoji legislativy.
Cena: Kč 26.900,-- pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Cena obsahuje: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Djerba - Praha, transfery v cíli zájezdu (letiště – hotel – letiště), ubytování, stravu formou all inclusive, kompletní pojištění (léčebné výlohy, úraz, odpovědnost za škodu a storno zájezdu) a kurzovné.

 

Cena neobsahuje: V Tunisku je zavedena povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu
Informace o destinaci – Djerba:
Ostrov Djerba s rozlohou asi 514 km2, na kterém roste více než milion datlových palem, se nachází cca 3 km od pobřeží Tuniska. Djerba nabízí velké množství písečných pláží s čistou vodou a pozvolným vstupem do moře, které lemují prakticky celé jeho pobřeží, klidná turistická střediska a v neposlední řadě 320 slunečných dnů v roce, které zaručí stabilní teplé počasí skutečně po celou letní sezonu. Pokud chcete svou dovolenou strávit v klidu, užít si opalování na pláži nebo se koupat v moři smaragdové barvy, potom je Djerba asi to nejlepší, co ve Středomoří můžete najít.
Hotel Sentido Djerba Beach ****+
Elegantní hotelový komplex nacházející se přímo u krásné široké písčité pláže, obklopen udržovanou zahradou. Městečko Midoun je od hotelu vzdáleno cca 5 km, hlavní město ostrova Houmt Souk cca 15 km. Transfer z letiště trvá cca 35 minut.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu, lehátka a slunečníky jsou zdarma.
Cestovní kancelář:
Zájezd samotný pořádá CK FISCHER a.s.
Pořadatel kurzu: Provozovatel webového portálu www.vseprocetni.cz
Kontakt na organizátora pro více informací: tel. +420 724 355 889, mail: info@suhk.cz
 

Zarezervovat kurz: KURZ: Účetní a daňové aktuality 2020

Zde se můžete přihlásit na seminář. Můžete se buď nejprve registrovat (DOPORUČUJEME) anebo se registrovat nemusíte a můžete rovnou přistoupit k vyplnění přihlašovacího formuláře. Záleží na Vás.

Cena za jednotku

Informace o účastníkovi

Fakturační adresa

Potvrzuji svůj souhlas se všeobecnými podmínkami. *

* Vyžadováno